• خانه
 • مقصد ها
 • تسهیلات سفر
 • آموزش ترکی در سفر
 • درباره ما
 • ارتباط با ما
 • اگر میخواهید بهشت را ببینید و حس کنید ، حتما در تور لریک ما را همراهی کنید ...

  ماوی گشت مقصد لریک و لنکران

   

  برای رفت به این شهر باید از شهر لنکران عبور کنیم ، لریک آذربایجان یک شهر نسبتا کوچک با آب و هوایی کاملا مناسب و منظره های فوق العاده در جنوب آذربایجان و شمال گردنه حیران ایران است و این آب و هوای تعریف کردنی به خاطر قرارگرفتن در ارتفاعات بوده به همین دلیل همیشه آب و هوای بهشتی دارد حتی در تابستان هم هوا خنک و معتدل است . لریک کوهستانی زیبا و بی نظیر با آبشارها و جنگلی سرسبز دارد . لریک از سمت شمال با شهرهای ماساللی و یاردیملی آذربایجان و از سمت جنوب با آستارای ایران و از سمت شرق با شهر لنکران و از سمت غرب به کشور ایران احاطه شده است . این شهر بیشتر ارتفاع کوه های تالش را دارا است . منظره های زیبا و هوای بکر ، نوازشگر روح  و جان آدمی است .

  در تور لریک به یکی از شهرت های مردم این شهر که طول عمر بیشتر از یک قرن دارند پی بردیم ...

  مردم این شهر به زندگی و تغذیه سالم معتقدند به همین دلیل مردمانی سرحال و سالم جالب است بدانید که مردمان این شهر رکورد طول عمر بالا در قرن را کسب کرده اند و پیرترین آن ها که چوپان ساده ای بود در سن 168 سالگی در گذشت ...

   

  در واقع اصلی ترین جاذبه و دلیل تورلریک برای توریست ها و گردشگران به این شهر ...

  ماوی گشت مقصد لریک و لنکران

   

  طبیعت بکر، جنگلها ، چشمه هایی که بیشتر از سی ویژگی های درمانی دارد ، آبشارها و دیگر طبیعت دست نخورده بی نظیر و فوق العاده کوهستان های لریک آذربایجان است . گراز وحشی ، روباه ، خرگوش ، پلنگ ها ، گربه سان که بیشتر در یک منطقه حفاظت شده به سر میبرند . علاوه بر جنگل سرسبز غارگیز یوردو یا همان عصر حجر که یک آثار تاریخی است به همراه کتیبه های از جنس سنگ در کوه های اروند در لریک می باشد .

   

  اطلاعات ضروری درتورلریک

  فاصله شهر لریک با پایتخت حدودا 323 کیلومتر می باشد

  دارای آب و هوای معتدل ، همیشه سرسبز و پاک می باشد

  دارای چشمه های آب گرم با خاصیت سی نوع درمان می باشد

  بنا به اسنادی که موجود است این شهر در سال 193 تاسیس شده است

  اطلاعات ضروری برای تورلریک:

  کد شهر : 994+

  زبان رسمی : ترکی آذربایجانی

  واحد پول : منات

  پلیس :102

  آمبولانس :103